Fundacja Włodary

tenis junior

Wykorzystaj swoją kartę Multisport lub Fit Profit na Kortach Tenisowych: Oszczędzaj i Bądź Aktywny!

Czy wiesz, że teraz możesz wykorzystać swoją kartę Multisport lub Fit Profit na naszych kortach tenisowych? Tak, to prawda! Jesteśmy podekscytowani ogłaszając, że honorujemy obie karty, dając Ci fantastyczną okazję do aktywności fizycznej i oszczędzania pieniędzy jednocześnie.

Oferujemy nie tylko doskonałe warunki do gry w tenisa, ale także umożliwiamy Ci korzystanie z twojej karty Multisport lub Fit Profit, aby otrzymać atrakcyjne zniżki. Za każdym razem, gdy przyjdzie Ci ochota na grę, wystarczy, że przedstawisz swoją kartę, a otrzymasz 15 zł zniżki na korzystanie z kortów.

Ale to jeszcze nie wszystko! Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym tenisistą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tenisem, nasze korty są dostępne dla Ciebie raz dziennie przy użyciu karty. Oznacza to, że możesz wybrać się na grę codziennie, czerpiąc korzyści zarówno z aktywności fizycznej, jak i oszczędności!

Korzystanie z karty Multisport lub Fit Profit na naszych kortach tenisowych to doskonały sposób na integrację aktywności fizycznej w swój codzienny harmonogram, a przy okazji oszczędzasz pieniądze. Czy to nie brzmi fantastycznie?

Nie czekaj dłużej! Zaplanuj swój następny mecz na naszych kortach tenisowych i skorzystaj z korzyści, jakie oferują karty Multisport i Fit Profit. Zapewniamy Ci wspaniałą grę w tenisa i możliwość dbania o swoje zdrowie i portfel jednocześnie. Do zobaczenia na korcie!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.